Trang'da ziyaret edilecek 9 yer Harika check-in noktası Tam lezzet ile eğlenceli yolculuk

6,566'u okuyun

Önerilen 9 Trang'da Seyahat 2564 Tüm denizler, dağlar, mağaralar ve önemli yerler var. check-in yapmak güzel Yolculuğun iyi olduğunu garanti edin. Kesinlikle tüm seyahatin tadını çıkarın.

Trang, güneyde seyahat etmeye çok değer başka bir il.Şehir güzel, huzurlu, kalabalık değil. Pek çok insanın gelip Trang'i bir kez deneyimlemek istemesine neden olan bir tılsımdır. Burada birçok turistik yer var. Diğer illere hiç alerjisi yok.Önemli yerler olan deniz, dağlar, mağaralar ve turistik yerler var. Fotoğraf çekmek ve check-in yapmak için takip edelim. Soğuk havalarda seyahat etmeyi sevenler için çok uygun. Ama eğer biri hala Trang'a gitmeyi hayal edemiyorsa Bugün nereye seyahat edeceksin? çete seyahati Trang'de gezilecek 9 yerimiz var. Harika check-in noktası Tam lezzet ile eğlenceli yolculuk Tanıtalım. Nerede takip edilecek?


1. Kantang Tren İstasyonu

Kantang Tren İstasyonu Andaman Denizi'ndeki Güney Demiryolunun sonundaki tren istasyonu. Bina 2 bölüme ayrılmıştır: özel bina ve platform. Binanın ön cephesinde, Kral VII. Rama'nın saltanatından bu yana geleneksel benzersiz bir desenle sütunların köşeleri ile süslenmiş bir sundurma çıkıntısı vardır.Salon ahşap bir korkuluk çitine sahiptir. alanı orantılı olarak bölmek için sevimli küçük kapı panelleri ile Binanın arkasında ayrı bir beşik çatılı bir platform var. sütunlarla Platform, binaya uyum sağlamak için açık ahşap desteklerle dekore edilmiştir. Özellikle güzel bir tren istasyonu. Bu nedenle tescil edildiği ilan edilmiştir. Trang Eyaleti'nin antik kalıntıları

Adres : Na Khai Yolu, Kantang Bucağı, Kantang Bölgesi, Trang Eyaleti

Çalışma saatleri - kapanış : Her gün 08.00:16.30 - XNUMX:XNUMX

Telefon numarası : 075-251-015

İnternet sitesi : -

Facebook : -


2. Eski şehri görmek için kurbağa kafalı bir tuk-tuk atın

kurbağa kafa tuk tuk Trang'in benzersiz yerel araçları bu bizi şehrin güzelliğini soğuk bir şekilde görmeye götürecek mesafeye göre ücret ödeyerek Ya da özel olarak seyahat etmek isteyen herkes bir günlük gezi kiralayabilir. Sürücünün öne çıkan ilgi çekici yerleri önermesine izin verebilme Şehirde ya da istediğimiz gibi uğramayı seçebiliriz. Size şunu söyleyeyim, Trang Şehri'ne gelen herkes kurbağa kafalı tuk-tuk'u kaçırmamalı.

Adres : tren istasyonunun yakınında, Trang Eyaleti

Açılış saatleri - kapanış: her gün

Telefon numarası : -

İnternet sitesi : -

Facebook : -


3. Khao Chang Hai Mağarası

Khao Chang Kayıp Mağara Trang'da ziyaret edilecek en iyi yerler 850 metre uzunluğa sahip büyük bir mağaradır.İçinde Tham Tuad Chaihan, Timsah Sarayı, Petch Plai Phaya Mağarası gibi irili ufaklı 6 mağara salonu bulunmaktadır. Phlai Phet Mağarası hala çok eksiksiz olan dikitler ve sarkıtlarla Güzellikleri keşfetmenin yanı sıra diğer mağara salonlarından farklı olan heyecanı da yaşayın Çünkü mağaraya geçiş yolu çok karanlık ve sadece bir el feneri gerekiyor. Maceracı olan herkes maceraya atılmak ister. Burayı ziyaret etmeniz önerilir.

Adres : Na Muen Si Bucağı, Na Yong Bölgesi, Trang Eyaleti

Çalışma saatleri - kapalı: Pazartesi - Cuma, 13.00:17.00 - 09.30:17.00, Cumartesi - Pazar arası açık. ve resmi tatillerde XNUMX - XNUMX arası açıktır.

Telefon numarası : 075-299-551

İnternet sitesi : -

Facebook : -


4. boğuldu

Khao, Trang Eyaletinin bir başka görünmeyen cazibe merkezi olan ormanda battı. Khao Sanam Ormanı denir çünkü bu dağ büyük bir mangrov ormanı tarafından gizlenmiştir. Sanki ormanda boğuluyordu. ki eğer uzaktaysa, gerçekten görülmeyecek Buraya gelin, arka planda denizle birlikte 360 ​​derecelik bereketli mangrov ormanının muhteşem manzarasını görebileceksiniz. Ayrıca onu güzelce çevreleyen adaları da görebilir.

Adres : Ban Nam Rap, Bang Sak Bucağı, Kantang Bölgesi, Trang Eyaleti

Açılış saatleri - kapanış: her gün

Telefon numarası : -

İnternet sitesi : -

Facebook : -


5. Libong Adası

Koh Libong, Trang Eyaletinin en büyük adasıdır. Trang Eyaleti, Kantang Bölgesinde bulunan, ülkenin en büyük deniz otu kaynağıdır. dugongların yemeği hangisi Güzel plaj manzarasının yanı sıra çeşitli deniz kuşlarını görmek için de iyi bir yerdir. Bu nedenle burası denize gitmeyi sevenler için küçük bir cennet gibidir.

Adres : Koh Libong Bucağı, Kantang Bölgesi, Trang Eyaleti

Açılış saatleri - kapanış: her gün

Telefon numarası : -

İnternet sitesi : -

Facebook : -


6. Koh Kradan

Koh Kradan, Trang Denizi'ndeki en güzel plajlara sahip bir adadır. Buradaki kumlu plaj, beyaz ve pudra gibi pürüzsüz, berrak ve güzel deniz suyu. Koruma ünitesinin bulunduğu yer önü sahil Beyin mercanları, geyik boynuzu mercanları gibi uzun bir çizgi halinde uzanan sığ mercan resifleri vardır. Kırmızı dikenli yumuşak mercanlar ve çeşitli balık türleri Ve sahilin önü de güneşin doğuşunu izlemek için çok güzel bir yer. Koh Hai'ye kadar Koh Mook, Koh Waen, Koh Chuak, Koh Ma'yı görebilirsiniz. Bu plajdan, adanın batı tarafındaki birim ofisine yaklaşık 800 metre mesafedeki Ao Chong Lom Plajı gibi adanın diğer plajlarını görmek için bir yürüyüş yolu vardır. Gün batımı, Koh Rok'u açıkça görebilir.

Adres : Koh Libong Bucağı, Kantang Bölgesi, Trang Eyaleti

Çalışma saatleri - kapanış : Her gün 08.30 - 17.00 saatleri arasında.

Telefon numarası : 075-203-308

İnternet sitesi : -

Facebook : -


7. Zümrüt Mağarası (Koh Mook)

Zümrüt Mağarası, Koh Mook'un batı kıyısında bulunan bir mağaradır. Denizin ortasında harika bir mağaradır. Trang'in ünlüsü Trang denizine seyahat eden turistler. Zümrüt Mağarasını ziyaret etmek için bir geziyi kaçırmayacaksınız Tayland'da Görülmeyen olarak kabul edilen mağaranın girişinde küçük bir delik bulunuyor. teknenin geçebileceği kadar su seviyesinden yüksek Veya çok su varsa yüzmek zorunda, Saeng Mağarası girişinde 80 metre mesafe Dışarıdan mağaranın içindeki suyla yansır ve suyun zümrüt yeşili görünmesini sağlar. Doğası gereği sıra dışı ve son derece güzel görünüyor. mağaranın ağzından çıkarken Diğer tarafta, sarp kayalıklarla çevrili temiz beyaz kumlu bir plaj göreceksiniz ve bu Morakot Mağarası'na yalnızca gelgit sırasında erişilebilir.

Adres : Koh Libong Bucağı, Kantang Bölgesi, Trang

Açılış saatleri - kapanış: her gün

Telefon numarası : 075-829-967

İnternet sitesi : -

Facebook : -


8. Koh Chuek - Koh Waen

Koh Chuak – Koh Waen, yan yana bulunan küçük bir adadır. Adanın etrafında kayalıklarla çevrili kireçtaşı bir tepedir. Akıntılar kuvvetlidir, bu nedenle dalış, kendinizi desteklemek için ipe bağlı kalmalıdır. ismin kaynağı olana kadar Bu bölge bir başka güzel dalış noktasıdır. Dalgıçlar, yedi renkli yumuşak mercan resiflerinin güzelliğine hayran kalacaklar. mercan dahil ve renkli anemonlar

Adres : Trang Eyaleti, Kantang Bölgesi, Ko Libong Bölgesi, Hat Chao Mai Ulusal Parkı'nda yer almaktadır.

Açılış saatleri - kapanış: her gün

Telefon numarası : -

İnternet sitesi : -

Facebook : -


9. Tham Le Khao Kop

Mağara içinde doğal bir cazibe merkezi olan Tham Le Khao Kop, 4 kilometrelik bir mesafede dikit ve sarkıtlara sahiptir.Tham Le Khao Kop, içinden geçen bir yeraltı su kanalına sahiptir. İçeri girmek için nehirde gezinmek için bir tekne kullanmalı. güzel sarkıt ve dikitler görmek hangi de oluştu mağaranın içindeki kayanın Görünmez Tayland'a verilen mucizelerden biri, ulaşılamayan son mağaradadır. Yürüyebilirsin çünkü zorundasın Sadece kısa bir mesafe olmasına rağmen yaklaşık 800 metre teknede yatarak mağarayı gezin. Bu bir heyecan dönemidir. Turistler için heyecan ve gizli korku yaratın, daha az değil. Çünkü bir noktada yüz ve vücut adeta mağaranın duvarına yapışıktır. çarpışacak

Adres : Khao Kop Subdistrict, Huai Yot Bölgesi, Trang Eyaleti

Çalışma saatleri - kapanış : Her gün 08.00 - 17.00 saatleri arasında.

Telefon numarası : -

İnternet sitesi : -

Facebook : -

Trang'de ziyaret edilecek 9 yer için ne yapıyorsunuz? Harika check-in noktası Tam lezzet ile eğlenceli yolculuk bir araya getirdiğimiz, ziyaret edilecek her güzel yer Kimin Trang'ı ziyaret etme fırsatı var? Size söyleyeyim, kaçırmayın.


Trang'da ucuz bir otel rezervasyonu yapın
"สถาน ที่ ท่องเที่ยว"