Prachinburi 10'de ziyaret edilecek 2564 yer, eğlenceli gezi, güzel fotoğraflar, bir gezide tamamlandı

3,627'u okuyun

Güncelleme 10 2564'de Prachinburi'nin turistik yerleri Bangkok yakınlarındaki gezilecek yerler Bugün görülmeye değer başka bir ikincil şehir. çete seyahati arkadaşları davet edecek Pak Muk'a git, check-in yap. Prachinburi Ziyaret edilecek birçok ilginç yeri olan bir il. doğal bir turistik cazibe olup olmadığı gölgeli şelale Rekreasyon için uygun olan park, çeşitli ormanların bolluğu ve güzel manzaralarla doludur. en güzel tapınaklar dahil ibadet ziyareti için uygun Ayrıca bir dönüm noktası var fotoğraf çekmek için Birçok güzel sosyal ağa giriş yapın, neredeler? Arkadaşları bir arada bırakmak için toplandık. Ayrıca birde şu var Prachinburi'de 12 konaklama, çok soğuk, çeşitli tarzlarda kalmak güzel  ile birlikte Özenle seçilmiş ve öne çıkan lezzetlerle dolu 8 Prachinburi restoranı arkadaşlarını tanıtmaya gel Bu gezi ile de dolu olalım. Prachinburi'ye git Nerede check-in yapılır Bizi takip edin ve birlikte görün.


1. Ateşböcekleri Ülkesi

ateş böcekleri diyarı 2. Topçu Alayı, Kraliyet Muhafızları içindeki bölgede bulunan Prachinburi'de ziyaret etmek için güzel bir yerdir.Phrom Yothi Kampı, göz kamaştıran ışıklarla parıldayan ateşböcekleriyle dolu bir simge yapıdır. gece karada yıldızlar denizinde olma hissine kadar En romantik turistik yer olarak kabul edilir. Prachinburi'yi ziyaret etme fırsatı bulan herkesin kaçırmaması gerektiğini söyleyebilirim.

Adres : 2. Topçu Alayı, Kral Muhafızı, Phrom Yothi Kampı, Prachinburi Eyaleti

Çalışma Saatleri - Kapanış : Her gün 18.30:20.00-XNUMX (Haziran-Temmuz)

Telefon numarası : 037-480-441 , 037-570-095

İnternet sitesi : -

Facebook : -


2. Khao Ito Şelalesi

Khao Ito Şelalesi Prachinburi Rekreasyon için en uygun. Yemyeşil doğa ile çevrili, gölgeli bir şelale, iyi bir atmosfer. Ayrıca şuna da yer verilir: Katmanlı bir seviyeye akan bir su akışı var. büyük kayaların arasından garip bir biçimde Gelen turistler için yüzebilir veya piknik yapabilir, şelalenin yanında yemek yiyebilir ve zengin ormanların tadını çıkarabilir.

Adres : Moo 14, Ban Phra Bucağı, Mueang Prachin Buri Bölgesi, Prachin Buri Eyaleti

Çalışma saatleri - kapanış : Her gün 06.00:18.00 - XNUMX:XNUMX

Telefon numarası : 037-312-282 , 086-191-5776

İnternet sitesi : -

Facebook : -


3. Dasada Galerisi

Galeri Çiçek severlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken bir yer. bu cazibe için 750 rai'den fazla bir alanda bir sera içinde bir çiçek bahçesidir.İçinde teşhir edilen çeşitli çiçekler vardır. çok güzel var Ayrıca bir kafe ve güzel bir fotoğraf köşesi de bulunmaktadır. Oturup rahatlamak ve eğlenmek için. Ayrıca burada bir festival düzenliyor. benzersiz bir tema sağlayacak Turistler, yıldan yıla farklılık gösteren farklı çiçek türlerini deneyimleyebilecekler.

Adres : Noen Hom Subdistrict, Mueang District, Prachin Buri Eyaleti

Çalışma saatleri - kapanış : Her gün 09.00:17.00 - XNUMX:XNUMX

Telefon numarası : 037-239-800

web sitesi: www.dasada-mutluluk.com

Facebook : facebook.com/dasada


4. Tepeli Nak Çiçek Tarlası

Prachinburi Fotoğraf çekmeyi sevenler için bunu kaçırmamanız gerektiğini söyleyebilirim. Her yıl Ağustos ayının sonundan Aralık ayının başına kadar güzel bir şekilde açan Saksupha Resort'ta bulunan güzel bir çiçek tarlasıdır. Prenses olmayı hayal eden arkadaşlar var mı? Göz kamaştıran mor çiçeklerin ortasında göz kamaştırıcı bir kıyafet hazırlamanız tavsiye edilir. Hadi kıçını salla ve tadını çıkar.Bu olayın böyle yayılacağının garantisini veriyorum.

Adres: Saphan Hin Bucağı, Na Di Bölgesi, Prachinburi Eyaleti

Çalışma saatleri - kapanış : Her gün 08.00:18.00 - XNUMX:XNUMX (Ağustos - Aralık)

Telefon numarası : 062-524-9698

web sitesi: www.saksupha.com

Facebook : facebook.com/Saksupha Resort


5. Wat Kaeo Phichit

Wat Kaeo Phichit Prachin Buri'de popüler bir turistik yer, yerli halk ve turistler ziyarete gelir ve iyi şans için başlıca Buda görüntüsü "Pang Aphai Than" olan Luang Por Aphai'ye saygılarını sunar. Aynı zamanda eski bir tapınaktır. Güzel Ubosot'un göze çarpan özelliği, dış duvar da dahil olmak üzere Tay, Çin, Avrupa ve Kmer sanatlarını, Ramayana'daki karakterlerin sıva resimleriyle, Yunan sütunlarıyla, sütun başının dışında Korint tarzında birleştiren bir mimaridir. En az değil, ilginç şeylerle dolu bir tapınak.

Adres : Na Mueang Bucağı, Mueang Bölgesi, Prachin Buri Eyaleti

Çalışma saatleri - kapanış : Her gün 08.00:18.00 - XNUMX:XNUMX

Telefon numarası : 037-212-759

İnternet sitesi : -

Facebook : facebook.com/Wat Kaew Phichit, Phra Aram Luang, Prachinburi


6. Kaeng Hin Phoeng

Kaeng Hin Phoeng, Prachinburi'de bir turistik cazibe merkezidir. insanların maceracı olduğu yerler kaçırmayın bu tur için Tayland'daki en popüler rafting yerlerinden biridir. Khao Yai Ulusal Parkı içinde yer almaktadır. yukarı akış ile kayalık alana 80 kilometreden fazla bir mesafe boyunca 7-3 zorluk seviyesinde 5 zorlu rampa ile. denemenizi tavsiye ederim.

Adres: Saphan Hin Bucağı, Na Di Bölgesi, Prachinburi Eyaleti

Çalışma saatleri - kapanış : Her gün 09.00:17.00 - XNUMX:XNUMX

Telefon numarası : 037-312-282 , 037-312-284

web sitesi: www.tat8.com

Facebook : -


7. Chao Phraya Abhaibhubejhr Müzesi

Chao Phraya Abhaibhubejhr Müzesi Tayland geleneksel tıbbının bir müzesidir. bitkisel ilaç tavsiyesi vermek yakın gözetimde bir uzmanla Çünkü burası bir hastaneye benziyor. güzel bir binaya sahip olan Güzel mimari ile karakterizedir. Bina sarı barok bir tarza sahiptir. Ayrıca Prachinburi Nehri boyunca yer almaktadır. Atmosferi gölgeler ve güzel bir manzaraya sahiptir, fotoğraf çekmek için mükemmeldir.

Adres : 32/7 Moo 12, Tha Ngam Bucağı, Mueang Bölgesi, Prachinburi Eyaleti

Çalışma saatleri - kapanış : Her gün 08.30:16.00 - XNUMX:XNUMX

Telefon numarası : 037-211-289 , 037-211-088

web sitesi: www.db.sac.or.th

Facebook : -


8. Verona, Tublan'da

Prachin'de ziyaret edilebilecek bir yer olan Tublan'daki Verona, İtalyan tarzında güzel fotoğraflar çekin konsept altında "Aşk Ülkesi Dinlenme krallığı” burası için bir alışveriş merkezi, iyi bir atmosfer, ciğerlerde temiz hava solumak için rahatlatıcı bir köşe var. Aynı zamanda güzel dağların arasında yer almaktadır. İtalya'nın Verona kentinden esinlenilmiştir. burayı turistik bir yer yap Prachinburi'ye gelip kaçırmamanızı tavsiye ettiğim güzel fotoğraflar çekebileceğiniz yer.

Adres : Nadi Bölgesi, Prachinburi Eyaleti

Çalışma saatleri - kapanış : Her gün 10.00:22.00 - XNUMX:XNUMX

Telefon numarası : 096-324-4423

web sitesi: www.veronaattublan.com

Facebook : facebook.com/Verona at Tublan Boutique Hotel & Resort Verona at Tublan


9. Thap Lan Ulusal Parkı

Thap Lan Ulusal Parkı doğal bir turistik cazibe merkezidir Bol miktarda orman ve bulunması zor bir avlu ormanıyla Tayland'ın en büyük ikinci bölgesidir. sadece belirli bölgelerde görülebilir Ayrıca parkın içinde Khao Makha Seyir Noktası, Bo Thong Şelalesi ve Pa Lan gibi birçok ilgi çekici yer var.

Adres : Buprahman Bucağı, Nadi Bölgesi, Prachinburi Eyaleti

Çalışma saatleri - kapanış : Her gün 08.00:18.00 - XNUMX:XNUMX

Telefon numarası : 037-210-340 , 092-550-0172

web sitesi: www.dnp.go.th

Facebook : facebook.com/Thap Lan Ulusal Parkı - Thap Lan Ulusal Parkı


10. Çakrabongse Rezervuarı

Çakrabongse Rezervuarı Prachinburi Dinlenmek için seyahat etmek için en uygun olanıdır. Bu havza için büyük bir rezervuardır. güzel doğanın ortasında Khao Ito Şelale Orman Parkı'nda yer almaktadır. Turistlerin nehir kenarında bisiklete binmek, yürüyüş yapmak, serinlemek veya kamp yapmak için popüler olduğu. sabah güneşinin en güzel manzarasını görmenin yanı sıra

Adres : Mueang Bölgesi, Prachinburi Eyaleti

Çalışma saatleri - kapanış : Her gün 08.00:17.30 - XNUMX:XNUMX

Telefon numarası : 037-211-140

İnternet sitesi : -

Facebook : -

Prachinburi'de gezilecek 10 yer bitti. bugün yatırmamız gereken Hangi arkadaşları arıyorsun? Kısa bir tatil gezisinde seyahat etmesi kolay, Bangkok yakınlarında gezilecek yerler Check-in için bizi takip etmeniz tavsiye edilir. Eğlenceli, eğlenceli, kesinlikle eğlenceli.


Prachinburi'de ucuz otel rezervasyonu yapın.
"สถาน ที่ ท่องเที่ยว"