Samut Songkhram 10'de ziyaret edilecek 2564 yer, Bangkok yakınlarında gezilecek yerler, yemek, alışveriş, rahatla, rahatça geri dön

1,968'u okuyun

Önerilen 10 Samut Songkhram'da gezilecek yerler 2564 Bangkok yakınlarındaki gezilecek yerler Bir başka ilginç sabah gidip rahatça dönebilen Tarzda seyahat edin Bangkok yakınlarında gezilecek yerler arayan arkadaşlar için takip edin çete seyahati Haydi, bugün sizi Samut Songkhram'a götüreceğiz. ziyaret edilecek il Bangkok'tan uzak olmayan renkli turistik mekanlar ve yerel halkın geleneksel yaşam tarzıyla dolu satılık birçok eşyanın bulunduğu yüzen pazarın en tatmin edici atmosferi ile sizi bulacağınız yer Dolu ve lezzetli yiyecek ve meyvelerle dolu olmanın yanı sıra. Buna ek olarak, Buda imajına tam anlamıyla saygı göstermek için tekne gezisinin tadını çıkarmak biz de topladık Samut Songkhram konaklama Soğuk bir atmosferde çeşitli stiller  ve 8 Samut Songkhram Restoranı Mükemmel tat taze deniz mahsülü denemeyi tavsiye et kalmayı seçmek için gel yemek seç Bu konforlu tatil gezisinde de şarj etmek için.

1. Amphawa Yüzen Pazar

Amphawa Yüzen Pazar Turistler tarafından iyi bilinen yüzen bir pazar olan Samut Songkhram'da popüler bir turistik yer. hem yurtiçinde hem de yurtdışında Taze deniz ürünleri, tuzlu yemekler, tatlılar, bitkiler, sebzeler ve meyveler de dahil olmak üzere yiyeceklerle dolu olan, kanal kenarında yakından yemek yemeyi tercih eden arkadaşlar için. Ayrıca Rim Klong tapınaklarında bir tekne turu var, liyakat yapın, keşişlere saygı gösterin. Köylülerin yaşam biçimini de görün.Bir gezinin çok dolu olduğu söylenebilir.

Adres : Prachaseth Yolu, Amphawa Bölgesi, Samut Songkhram Eyaleti

Çalışma saatleri - kapanış : Her Cuma - Pazar ve resmi tatil günleri 14.00-20.00 arası

Telefon numarası : 034-751-359

İnternet sitesi : -

Facebook : -

2. Maeklong Taze Pazar

Maeklong Taze Pazar Samut Songkhram birçok turist arasında popüler olan Samut Songkhram Eyaletinden bir diğeri Maeklong Tren İstasyonu ve Phet Samut Worawihan Tapınağı yakınında yer almaktadır. Ziyaret edip eve geri almak zorunda olan herkesin popüler ürünü ise kırık boyunlu, sert dokulu, yağlı tadı ve güzel tadı olan yüzün takma adı Mae Klong Uskumrudur.Taze ve kuru deniz ürünleri de vardır. , sebzeler, meyveler ve tatlılar Lezzetli Tay Ucuz fiyata satışa sunulmuştur. tamamen astarlı pek doğru olmayan bir şekilde alışveriş yapmak için arayana kadar

Adres : Mueang Samut Songkhram Belediyesi, Mueang Bölgesi, Samut Songkhram Eyaleti

Açılış saatleri - kapanış: şafaktan alacakaranlığa kadar her gün

Telefon numarası : -

İnternet sitesi : -

Facebook : -

3. Hup Rom Pazarı

Hup Rom Pazarı, Samut Songkhram Maeklong-Ban Laem Demiryolu tarafından satılır. Mahachai - Mae Klong arasında çalışan kısa bir tren olan Pazarın uzunluğu yaklaşık 100 metredir.Görülmesi ve ziyaret edilmesi gereken en önemli nokta tren rayları ile yerde mal satan tüccarların atmosferine hayran kalınacak bir yürüyüştür. ve tren pazardan önce viraja vardığında Personel, satıcılara şemsiyelerini kapatmaları ve eşyalarını saklamaları için işaret verecektir. Şemsiyeler ve eşyalar her zamanki gibi satılacak. hangi pazarın kökeni

Adres : Mae Klong Subdistrict, Mueang District, Samut Songkhram Eyaleti

Açılış saatleri - kapanış : Her gün 08.30-15.30 saatleri arasında.

Telefon numarası : -

İnternet sitesi : -

Facebook : -

4. Wat Bang Kung

Samut Songkhram Eyaletinin önemli turistik yerlerinden biri olan Wat Bang Kung. Ayutthaya döneminden beri eski bir tapınaktır. Olağanüstü olanı Bodhi Ağaçları, Banyan Ağaçları, Krai Ağaçları ve büyük bir Krang ağacı ile kaplı bir tapınak kilisesi olan "Bot Prok Pho". bu çok güzel Şimdiye kadar Görülmemiş Tayland'dan biri olarak kabul edilene kadar, kilisenin içinin yanı sıra, başlıca Buda resmi olan "Luang Por Nil Mani" (Luang Por Bot Noi) de kutsaldır, turistlerin taptığı büyük bir Buda resmi. hayatın refahı için de

Adres : Moo 4, Bang Kung Bucağı, Bang Khon Thi Bölgesi, Samut Songkhram Eyaleti

Çalışma saatleri - kapanış : Her gün 08.00:16.30 - XNUMX:XNUMX

Telefon numarası : 034-760-630 , 089-200-9684

İnternet sitesi : -

Facebook : -

5. Kutsal Bakire Meryem Katedrali Meryem Ana, Bang Nok Khwaek

Samut Songkhram Hristiyanlığın kutsal yeri neresidir 100 yıldan daha eski, Fransız misyoner Pastor Paolo Salmon tarafından yaptırılmıştır. Bu dini yer için Fransa'nın Gotik mimarisi ile güzeldir. ve ayrıca Kraliçe Mary'nin hikayesi de var. Erkek ve dişi azizlerin portreleri, heykeller, vaazlar, vaftizler ve oymalar İncil'deki anekdotları tasvir eder. duvarda zevk alınacak olan Çok ilginç olan başka bir cazibe.

Adres : Mae Klong Nehri Boyunca, Bang Nok Khwaek Bucağı, Bang Khon Thi Bölgesi, Samut Songkhram Eyaleti

Çalışma saatleri - kapanış : Her gün 08.00:17.00 - XNUMX:XNUMX

Telefon numarası : 034-703-219

İnternet sitesi : -

Facebook : -

6. Chulamanee Tapınağı

Wat Chulamanee, geç Ayutthaya döneminden beri inşa edilmiş bir tapınaktır. güzellikle İbadetleri ziyaret etmek ve bir başkası için dua etmek için uygun olan bu tapınakta yapılacak ilginç şeyler var. Luang Phor Nueng Kowit, eski başrahip ve ustalar, ceset çürümediği için Ayrıca mermer bir tetrahedron kilise bulunmaktadır. Zemin, Karaçi şehrinden yeşil yeşim taşı ile kaplanmıştır. Pakistan ve iç mekanı avizelerle süsleyin Dış pencere, Kraliyet Mührü'nün görüntüsü ile inci kakma ile kaplanmıştır. Kral Rama IV döneminde, oymalar Jatakas hakkında hikayeler anlatıyor. Güzel bir tapınak. Liyakat çizgisinde, kaçırmayın.

Adres : (Amphawa Kanalı kıyısında), Bang Chang Subdistrict, Samut Songkhram Eyaleti

Çalışma saatleri - kapanış : Her gün 08.00:17.00 - XNUMX:XNUMX

Telefon numarası : 086-826-6655

web sitesi: www.watjulamanee.com

Facebook : facebook.com/Wat Chulamani, Bang Chang Subdistrict, Amphawa Bölgesi, Samut Songkhram Eyaleti

7. Wat Amphawan Chetiyaram

Wat Amphawan Chetiyaram King Rama II Memorial Park ve Amphawa Floating Market'in yanında yer almaktadır. Kral I. Rama döneminde inşa edilen Ubosot gibi birçok önemli mimariye sahip bir tapınaktır, içinde güzel duvar resimleri vardır. Ayrıca prangın önünde bir Kral Rama 2 heykeli bulunmaktadır. Ayrıca tapınağın içinde şu gibi ilginç şeyler de var. SAİK Prenses Maha Chakri Sirindhorn'da duvar resmi Ekselansları Prenses Maha Chakri Sirindhorn nezaketle Rattanakosin döneminin sanat üslubuna göre yazılacak Kral Buddha Loetla Naphalai'nin kraliyet tarihi hakkında bir hikaye. ve çeşitli kraliyet tezleri vb. hakkında hikayeler.

Adres : Amphawa Subdistrict, Amphawa Bölgesi, Samut Songkhram Eyaleti

Açılış saatleri - kapanış : Her gün 08.00-16.00 saatleri arasında.

Telefon numarası : 034-750-194

İnternet sitesi : -

Facebook : -

8. King'in Anıt Parkı Majesteleri Kral Buddha Loetla Nabhalai

Kral Anıt Parkı Phra Bat Somdet Phra Buddha Loetla Naphalai veya "Kral Rama II Anıt Parkı", Amphawa Bölgesi, Mae Klong Nehri boyunca yer alır ve önemli bir tarihi cazibe merkezidir. İç kısım, parkın önündeki otopark, açık hava tiyatrosu, 2 Tay tarzı bina, erken Rattanakosin döneminde Tay yaşam tarzı müzesi olmak üzere 6 bölüme ayrılmıştır. Erken Rattanakosin dönemine ait eserler, edebiyatta bir bitki bahçesi, bir Tayland köy binası, kraliyet tarihi müzesi olarak sınıflandırılan 5 ev Majesteleri Kral Buddha Loetla Nabhalai Ve Mae Klong Nehri'nin yanındaki alan, seyir noktaları, fotoğraf noktaları ve milli park tekneleri var.

Adres : King Rama II Memorial Park Ofisi, Kradang Nga Subdistrict, Amphawa Bölgesi, Samut Songkhram Eyaleti

Çalışma saatleri - kapanış : Her Pazartesi - Cuma 08.30:17.00 - 08.30:19.30 Cumartesi - Pazar XNUMX:XNUMX - XNUMX:XNUMX arası.

Telefon numarası : 034-751-367

İnternet sitesi : -

Facebook : -

9. Bang Noi Yüzen Pazar

Bang Noi Yüzen Pazar Samut Songkhram Ziyaret edilecek başka bir yer İyi bir atmosfere sahip ve kalabalık olmayan küçük bir yüzen pazardır. Mae Klong Nehri üzerinde bulunan Piyasa gölgeli. Lezzetli yöresel yemekler var. Yolun iki tarafında satılır. Özellikle lychee, mango, greyfurt, yıldız meyvesi, gül elması ve diğerleri gibi meyveler. Ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli tuzlu yemekler var. El yapımı ürünler ve hediyelik eşyalar dahil, aralarından seçim yapabileceğiniz hediyelik eşyalar. Kim yüzen pazarda yürümeyi sever kaçırmayın

Adres : Pak Khlong Bang Noi (Wat Koh Kaew), Kradang Nga Bucağı, Bang Khonthi Bölgesi, Samut Songkhram Eyaleti

Çalışma Saatleri - Kapanış : Her Cumartesi - Pazar 09.00-15.00 arası.

Telefon numarası : 081-587-2542

İnternet sitesi : -

Facebook : facebook.com/Bang Noi Yüzen Pazar, Bang Khonthi, Samut Songkhram

10. Don Hoi Lod

Don Hoi Lod, popüler bir Samut Songkhram turizm merkezidir. Mae Klong Nehri'nin ağzında bulunan bir sürüye benziyor. kumlu toprağın tortulaşmasından kaynaklanan Köylülerin kum gübresi dediği kumlu tortunun birikmesinden kaynaklanan bu yer için. ne zaman uzun süre Bu alan yaklaşık 3 kilometre genişliğinde ve 8 kilometre uzunluğunda denize doğru uzanan bir sığlık oluşturmuş ve Don Hoi Lod adı buradan gelmektedir. Çeşitli kabuklu deniz hayvanlarının yaşam alanıdır. ancak tarakların en yüksek sayıya sahip olduğunu buldu Ayrıca çevrede dükkanlar da bulunmaktadır. Birçok servis restoranı Her şeye sahip başka bir görülmesi gereken cazibe.

Adres : Mae Klong Nehri ağzı Samut Songkhram Eyaleti

Açılış saatleri - kapanış: her gün

Telefon numarası : 034-723-749 , 034-723-736

İnternet sitesi : -

Facebook : -

Samut Songkhram'da gezilecek 10 yer birlikte seyahat etmeleri için arkadaşlar getirdiğimizi Bangkok yakınlarında ziyaret edilecek bir yer arayanlar Rahatça ileri geri seyahat edin. Kaçırmayın. Hemen check-in yapın. Eğlenceli, dolu, memnun, hayal kırıklığına uğramayacağını garanti edin.


Samut Songkhram'da otel ara Samut Songkhram Otel
"สถาน ที่ ท่องเที่ยว"