Yağmurlu sezonda ziyaret edilecek 10 yer 2564 Yeşil Sezon, yağmurda ıslanma, şelaleler, dağlar ve akarsu raftingi.

1,296'u okuyun

yağmurlu sezon Yağmurlu mevsimde nereye gidilir Yağmur yağınca sakin olalım, takip edelim, bugün yerimiz var.yağmur sezonu turizmi 2564  Yeşil Mevsim şelaleleri, dağları, sisli denizi, raftingi, dağın zirvesinde tam nefes alabilen yerlere seyahat etmeyi arkadaşlara tavsiye ediyor. sis denizini kucaklamakla birlikte sorunları ve engelleri unutana kadar hayattan, işten, aşktan ve diğer konulardan kaynaklanan bu bizi yorar ve şarj edildi Geri dönün ve sorunu bilinçli olarak çözün.


1. Khao Kho, Phetchabun Eyaleti

Khao Kho ile başlayalım. Fetçabun Eyaleti Tüm yıl boyunca serin havası olan popüler turistik yer. tüm yıl boyunca dinlenmek için seyahat etmeyi mümkün kılmak Kim dinlenmek ister Burada uzun bir nefes almanızı, yıldızların altında uyumanızı, sis denizini kucaklamanızı tavsiye ederim, kesinlikle kalbinize iyi geleceğini garanti ederim. Phra Tamnak Khao Kho gibi birçok turistik yer de vardır. Wat Phra That Pha Son Kaew Khao Kho Kurban Anıtı ziyaret etmek ve eğlenmek


2. Nam Nao Ulusal Parkı Fetçabun Eyaleti

Tüm yıl boyunca soğuk havaya sahip bir milli park. Ayrıca karmaşık Phetchabun Dağı'nda yemyeşil çimlerle kaplı, 100 yaşından küçük olmayan çam ormanlarının egzotikliği ile doludur. turistleri buranın tazeliğini ve huzurunu yaşamaya davet eden


3. Krachiew çiçek tarlaları Sai Thong Ulusal Parkı Chaiyaphum Eyaleti

yağmur mevsimi ne zaman Kaçırılmaması gereken bir yer, pembe ve beyaz Krachiao çiçek tarlaları, Sai Thong Milli Parkı. Chaiyaphum Eyaleti serin yağmurla açan güzel olan Kim parlak yeşil çiçekler ve çimenler düşünür? bu seni taze hissettiriyor buraya gitmeni tavsiye ederim hayal kırıklığı yok


4. Thi Lo Su Şelalesi, Tak Eyaleti

Thi Lo Su Şelalesi, turistlerin Rüya Destinasyonlarından biridir. Fotoğraf çekmeyi sevenler, yolculukta yürüyüşçüler rafting kullanacak Nehirle savaşmak için çeşitli akıntıları geçmek için kauçuk veya bambu sal kullanın. Thi Lo Su Şelalesine varış Nehrin büyüklüğünü yaşayacak olan 300 metre yüksekliğindeki büyük şelalelerden birinin güzelliği ve eğer şanslıysa, su yüzeyinin üzerinde yüzen sis vurgusu ile buluşacak.


5. Phu Soi Dao, Uttaradit Eyaleti

Phu Soi Dao, doğal bir çalışma merkezidir. yürüyüşçülerin popüler olduğu yerler Yağışlı mevsimde, tüm ormanı kaplayan düşük sisler olacak. Ayrıca yemyeşil ve dokunmaya davet eden ağaçlar. Bir de bu dönemde açan tepeli bir yılan çiçeği vardır. Bu, Phu Soi Dao'yu yağmur mevsimi boyunca turistik bir cazibe merkezi yapar ve her şeye sahip başka bir ilginç yer.


6. Khun Sathan, Nan Eyaleti

Khun Sathan sessiz bir yerdir. insanlar daha az kalabalık özellikle yağışlı mevsimde soğuk olacak yeşilliklerle dolu dağlar ve ağaçlar bulutlar denizinin güzelliği ve ferahlatıcı bir atmosfer barışı kim sever Khun Sathan'ı yağmur mevsiminde ziyaret etmenizi tavsiye ederim.Ciğerlerinizdeki doğadan kesinlikle memnun kalacağınızı garanti ederim.


7. Baan E-Tong, Pilok Madeni, Kanchanaburi Eyaleti

Ban E Tong, Pilok Madeni, yağmur mevsimi boyunca sisle kaplı bir köy. havayı soğut Çok nadir bulunan huzurla dolu. Gerçek rahatlama için uygundur. Ayrıca kaçırılmaması gereken bir dönüm noktası var. Chang Suek tepesindeki sis denizi bağlantı noktası Kim denizi mükemmel bir şekilde kucaklamak ister? Bir kez deneyin, hayal kırıklığına uğramayacaksınız.


8. Khao Yai Ulusal Parkı Nakhon Ratchasima Eyaleti

doğal Kaynaklar Seyahat etmek için sadece birkaç saat süren popüler Bangkok'un yakınında temiz hava. yağmur mevsimi boyunca Khao Yai Ulusal Parkı etli bir ormana sahip olacak güzel yeşil çimen Her şelale güçlü akar. Doğayı gerçekten incelemek için turizme uygundur. Doğayı yakından tanımak isteyenler Uzun bir yolculuk değil, tavsiye ederim.


9. Phu Hin Rong Kla Ulusal Parkı Phitsanulok Eyaleti

Phu Hin Rong Kla Ulusal Parkı Loei ve Phitsanulok eyaletleri arasındaki sınırı kapsayan bir park. Kayalık manzaraya karşı yemyeşil yosunlarla dolu bir turistik yer. Lan Hin, Pha Chu Thong veya Hin Taek gibi çeşitli turistik yerler var. doğal güzelliklerle dolu olan Doğa çizgisi her zaman birbirine aşık olmalıdır.


10. Khek Nehri boyunca rafting Phitsanulok Eyaleti

Böyle yağışlı mevsimlerde macera aktivitelerini sevenler için akarsu raftingi kaçınılmazdır. ve nehirde zorlu rafting aktiviteleri bu Khek Nehri olmalı Çünkü Tayland'da çok eğlenceli bir başka rafting alanı. çünkü yeterli yağış var Ayrıca, rafting rotası heyecan verici. Bu, tüm rafting rotasını eğlence ve meydan okumayla dolu hale getirir.


ucuz otel rezervasyonu ucuz otel rezervasyonu
"สถาน ที่ ท่องเที่ยว"